Загрузка страницы...
Электронные журналы, газеты и книги в лучшей библиотеке Journals.ua
 • (044) 495-75-87
 • Цены в грн.
  • Гривнах
  • Евро
  • Долларах США
  • uk
  • ru
  • en
  • de
  • fr
  • Только электронные журналы
  • Доступ к архивным номерам
  • Делись подпиской с родными

  « Последние новости

  Засоби для фарбованого волосся: як зберегти яскравий та блискучий колір

  Яскравість кольору, дзеркальний блиск – ефект від салонного фарбування, який незабаром зникає. Але продовжити його можливо, якщо використовувати для локонів правильні косметичні засоби високої якості з ефективним складом. І хоча продукцію для пасм після фарбування в магазинах зібрано в окрему категорію, майстри рекомендують ретельно підбирати засоби, враховуючи індивідуальні особливості та потреби. У цій статті ми розповімо про те, як вибрати продукт.


  Особливості шампунів для фарбованого волосся

  Косметичні засоби для фарбованого волосся повинні мати такі функції:

  1. Ефективно зволожувати, не видаляючи пігмент з пасм.

  2. Забезпечувати стійкість кольору без швидкого вимивання відтінку.

  3. М'яко, але ретельно видаляти себум та залишки засобів для укладки.


  Рекомендується звернути увагу на фіолетовий шампунь, такі продукти зазвичай містять багато корисних компонентів для ефективного очищення та догляду пасм.  Наприклад, натуральні олії, вітаміни та амінокислоти, а також спеціальні пігменти, які роблять колір більш яскравим та стійким. Додатково  варто зазначити, що засоби не містять сульфатів і парабенів, тому не викликають подразнень і допомагають довше зберегти пігментацію волосся. У цьому і полягає відмінність шампунів для фарбованого волосся від звичайних.


  На що звернути увагу під час вибору

  Під час вибору також варто враховувати тип волосся людини:

  1. Професійні доглядальні продукти для локонів нормального типу мають значення рН близько 4,5–6, не пересушують їх і видаляють забруднення.

  2. Засоби для жирного волосся не лише очищають, але й надають об'єм кореням, який часто втрачається через надлишок себуму.

  3. Засоби для сухого типу інтенсивно зволожують і живлять кінчики, а також запобігають збільшенню пошкоджень.  Також особливу увагу варто звернути на засоби із захистом від ультрафіолетового проміння. Це допоможе уникнути вигорання кольору на сонці та появи ламкості пасм і посічених кінчиків.

  Яких компонентів не повинно бути у таких шампунях

  Косметичні доглядальні засоби для фарбованого волосся не повинні містити компонентів, які негативно впливають на колір. 

  До таких небажаних інгредієнтів належать:

  1. Лаурилсульфат натрію.

  2. Лаурилсульфат амонію.

  3. Лаурилсульфат натрію.

  Вони проникають у кутикулу і розчиняють пігменти зі структури волосся. Хорошими продуктами є, наприклад, шампуні від бренду Inebrya. Вони чудово відновлюють пошкоджені локони та повертають їм здоровий блиск.


  Які найкращі шампуні для освітленого волосся

  Фахівці стверджують, що вибілені пасма з часом можуть легко змінити колір з білого на жовтий. Тому найкращим рішенням стануть шампуні проти жовтизни, вони допоможуть зберегти локони красивими, блискучими та сяючими. Шампунь проти пожовтіння бореться зі змінами в структурі волосся і допомагає позбутися проблеми посічених кінчиків і сплутаності. 


  Додатково не забувайте застосовувати доглядальні зволожувальні маски, щоб покращити стан локонів та захистити їх, адже пасма легко пошкодити від негативного впливу теплових приладів.

  6 Сентября 2023

  Засоби для фарбованого волосся: як зберегти яскравий та блискучий колір

  Партнеры