Загрузка страницы...
Электронные журналы, газеты и книги в лучшей библиотеке Journals.ua
 • (044) 495-75-87
 • Цены в грн.
  • Гривнах
  • Рублях
  • Евро
  • Долларах США
 • « Последние новости

  Як сформувати сильну команду з нуля

  “Незалежно від того, наскільки блискучі ваш розум чи стратегія, якщо ви граєте в сольну гру, ви завжди будете програвати на користь команді”. 

  Рід Хофман, співзасновник LinkedIn 

   Команда – це не набір працівників, у кожного із яких свій KPI, і не група людей, яку ви просто стали називати командою. Це єдиний організм, що об’єднаний спільною метою. Особливо важливим є те, щоб порядок досягнення мети розроблявся спільними зусиллями.

  Питання пошуку команди працівників, які б з ентузіазмом сприяли розвитку і покращенню сайту, постало з самого початку існування порталу Journals.ua. Мотивований і сильний колектив  – це стержень будь‑якого проекту, бренду чи компанії.

  В якийсь момент ми зрозуміли, що так само, як ми хочемо довірити розвиток порталу професіоналам, так і процес пошуку цих професіоналів можна довірити досвідченим знавцям цієї справи, тим хто знає, як сформувати сильну команду з нуля. І це, дійсно, виявилося найкращим рішенням. Ми звернулися до агентства «HR Partner», яке має великий досвід пошуку працівників  і створення ефективного, згуртованого колективу. З їхньою допомогою ми отримали не просто найкращих співробітників, а дружню команду однодумців, яка задає вектор розвитку і успішно досягає спільних цілей. Втілення ідей проекту безпосередньо залежить від колективу, який над ним працює. Тому варто приділити особливу увагу створенню цього колективу і підтримці командного духу.  «HR Partner» з радістю в цьому допоможе.

   Кілька порад щодо принципів створення сильної команди від співзасновниці «HR Partner» Катерини Коростель:

   Як сформувати сильну команду з нуля

  Під час формування нової команди важливо враховувати ряд простих правил, які зменшать ризик найму неефективного працівника і допоможуть уникнути постійної зміни кадрів, і як наслідок – фінансових втрат: 

  1.  Обирайте професіоналів. Формуючи команду, варто пам’ятати, що краще найняти одного професіонала, аніж кількох новачків. Такий підхід хоч і буде дорожчим, але сповна виправдає себе в майбутньому. Оптимальніше всього буде довірити підбір висококваліфікованого персоналу агентству. Одна із ключових компаній на ринку, яка спеціалізується на формуванні команд – це «HR Partner».

  2.  Визначте ключових гравців. Чітковизначте ролі всіх працівників всередині компанії. Зрозумійте, хто безпосередньо відповідальний за результат – створює послугу чи продукт і досконало знає всі нюанси роботи. Так, «Підприємець» генерує нові ідеї, уміє вирішувати нестандартні проблеми, розробляє стратегію розвитку компанії. «Адміністратор» (він же координатор), слідкує за усіма деталями процесу. Є іще одна не менш важлива роль – роль того, хто об’єднує колектив, завжди вислухає, зрозуміє, постарається допомогти, донести ідеї команди до керівництва. Як правило, ця людина також організовує і корпоративні заходи.

  3.   Цікаві завдання. Працівників мотивує не лише фінансова сторона, але і рівень завдань. Професіоналам важливо проявляти свій потенціал і реалізовувати амбіційні, складні, але цікаві проекти.

  4.   Згуртованість і «командний» дух. Потурбуйтеся про те, щоб в команді був лідер. Важливо мотивувати працівників іти до однієї великої мрії, відчувати причетність до великої важливої справи.

  5.   Розвиток. Обирайте до команди людей, яких не потрібно змушувати вчитися і створювати їм умови для розвитку. Працівники повинні прагнути до нових знань, тому професійний ріст потрібно включати в карту компетенцій і атестацій. Людина повинна розуміти, що якщо вона не здасть атестацію, то буде або понижена у посаді, або звільнена. І навпаки, якщо атестація пройшла успішно, то працівник підвищується у посаді. Але всім членам команди потрібно давати можливості для розвитку.

   Принципи сильної команди

   Команду об’єднує система цінностей. Для того, щоб робота була на результат, зміна кадрів – мінімальною, а кожен член команди відчував свою значущість, обирайте людей зі схожими принципами і забезпечте їм комфортний мікроклімат. Намагайтеся дотримуватися наступних принципів  сильної, згуртованої команди:

  • Спільна мета і командна мотивація. Спільна мета – це образ майбутнього команди, який відомий і прийнятий усіма. Важливо, щоб фінансова мотивація кожного члена команди була пов’язана зі спільною метою. Пам’ятайте, що не лише гроші відіграють вирішальну роль у виборі компанії.
  •  Горизонтальні стосунки. Члени команди в горизонтальних стосунках не дають оцінку колегам, а пропонують допомогу, надихають і підтримують.
  • Синхронізація один з одним. Для того, щоб разом обрати, на чому фокусуватися, а від чого відмовитися, і ефективно розподіляти завдання і навантаження, всі учасники команди повинні постійно синхронізуватися один з одним. Один зі способів синхронізації – спільне планування на початку тижня, щоденні ранкові зібрання, зустрічі-синхронізації і мітинги по завершенню тижня.
  • Конструктивна критика. Усі працюють задля єдиної мети, тому фідбек завжди потрібний і завжди корисний. Давайте зворотний зв'язок сам на сам, але хваліть при всіх. Організовуйте зібрання, щоб члени команди могли обмінюватися досвідом і вчитися один в одного.
  • Упевненість в майбутньому. Успішні команди проживають зльоти і падіння разом і завжди впевнені, що зможуть подолати будь-які труднощі. Кожен співробітник відчуває себе частиною великого колективу.

   

  Втілюйте свої ідеї разом із найкращими командами, а «HR Partner» зможе із задоволенням створити цю команду для вас.

   

  Співзасновниця «HR Partner» Катерина Коростель

   

  19 Мая 2020

  Як сформувати сильну команду з нуля

  Партнеры