Загрузка страницы...
Электронные журналы, газеты и книги в лучшей библиотеке Journals.ua
 • (044) 495-75-87
 • Цены в грн.
  • Гривнах
  • Рублях
  • Евро
  • Долларах США
 • « Последние новости

  Більше – не завжди краще

  Екологічні ініціативи останнім часом набирають все більших масштабів. Усвідомлення власного впливу на довкілля чи модний тренд, або ж обидва фактори вкупі – чим би це не було для людини, але якщо такий підхід приносить користь і допомагає зберегти навколишнє середовище, то ці ідеї однозначно варті втілення і подальшого розвитку.

   Та незважаючи на доступність інформації на тему екології та її багатогранність, певний відсоток людей пропускає головний посил таких матеріалів – починати з себе. Не варто намагатися охопити усе і одразу – натомість ефективнішим буде розвивати екосвідомість поступово.Масштабні зміни та нововведення часто викликають страх перед невідомим та незвичним. Здається, що на це потрібно чимало часу та зусиль. Проте насправді чи не найскладнішим у цьому є лише перший крок. Почати – ось що важливо. Переступити межу бездіяльності і зрозуміти, що все не так складно, як здавалося.

  Для прикладу, перш ніж думати про сортування відходів, можна визначити для себе способи зменшення продукування цих відходів. Згідно соціологічного дослідження про екологічну ситуацію та свідому поведінку, чимало опитуваних серед причин екологічних проблем називають надмірне споживання, називаючи це «жадібністю» або «вещизмом».  Кожен хоча б раз у житті ставав заручником мимовільного бажання придбати непотрібну насправді річ. Імпульсивні покупки захаращують не лише особистий простір, а й планету. З іншого боку, є речі необхідні та важливі для нас, відмовитися від яких майже неможливо.

  Глобалізація також  сприяє розширенню асортименту у всіх сферах. Не є винятком і друковані видання, чия кількість невпинно зростає. Проте на жаль, не всі видавництва турбуються про те, щоб папір для друку та інші матеріали були виготовлені без порушень екологічних норм, а також прав людини, зокрема норм трудового законодавства.

  Звісно, турбота про довкілля не має приносити обмеження, незручності та потребу відмовляти собі у необхідних речах. Вихід – шукати альтернативи.

  Читати журнали онлайн та слідкувати за актуальними подіями сьогодення без шкоди для планети – свідомий вибір на користь довкілля.

  Заміна стосів газет та журналів, які дуже швидко стають непотрібними, на електронну підписку з Journals.ua означає зручність, економію коштів, ресурсів, місця, а головне – беззаперечний внесок у поліпшення екологічної ситуації!

  Фото: Грегг Сегал

   

  27 Мая 2019

  Більше – не завжди краще

  Партнеры