Загрузка страницы...
Электронные журналы, газеты и книги в лучшей библиотеке Journals.ua
 • (067) 972-46-58
 • Цены в грн.
  • Гривнах
  • Рублях
  • Евро
  • Долларах США
 • Український футбол №28 04/2015

  Український футбол

  №28 04/2015

  Электронная версия

  Купить текущий номер! Цена за номер:
  2.50 грн.

  • Периодичность: Несколько раз в неделю
  • Страниц: 16

  Інформаційно-аналітична газета про футбол.

   

  Читайте в номере "Український футбол №28"

  «ЧИ ВИБАЧИТЬСЯ КОЛЛІНА ЗА ДІЇ СВОГО ПІДОПІЧНОГО?»

  «Металіст» — «Карпати». Уже на перших хвилинах Худоб`як видав чудовий пас на хід Шведу, Погорілий вибіг із штрафного і хотів у підкаті вибити м’яч. Але Швед був прудкішим, і голкіперу нічого не залишалося, як сфолити. Дехто каже, що це червона, бо нападник був позбавлений очевидної можливості забити, але тут мало місце інше — серйозне ігрове порушення.  Сергій КРИВЦОВ: «МОЖЛИВА ПЕРЕМОГА НАД  «ДИНАМО» ДОДАСТЬ ІНТРИГИ ЧЕМПІОНАТУ»


  — Ми їхали в Запоріжжя за перемогою, — взяв слово захисник «Шахтаря». — Знали, що гра буде складною, попри те, що п’ять гравців основного складу луганців не могли взяти участь у матчі. Утім, уважаю, що хлопці, котрі замінили орендованих футболістів, мали непоганий вигляд.

  — На ваш погляд, чому із «Зорею» останнім часом поєдинки проходять у запеклішій боротьбі?

  — Насамперед, відчувається робота самобутнього тренера Юрія Вернидуба. До того ж, у луганчан дуже згуртований колектив. Спілкуюся з гравцями «Зорі»: вони розповідають, що в них уже не команда, а сім’я. Практично всі дружать родинами — це лише сприяє атмосфері. Окрім того, луганці вже не один рік виступають одним складом — стрижень давно сформований.  «ЗАЛІЗНИЙ КАПІТАН» КИЇВСЬКОГО «ДИНАМО»


  Василь Юрійович народився 17 квітня 1935 року. І, мабуть, у футбольній колисці. Бо зі шкіряним м’ячем у майбутньому не розлучався ніколи. Як зазначав свого часу відомий літописець закарпатського спорту Василь Федак, першим обдарованого юнака помітив заслужений тренер УРСР Кароль Сабов. Турянчика у 1953 році ввели до складу збірної школярів Закарпаття, яка успішно представляла область на всеукраїнських змаганнях.

  Подробнее читайте на страницах журнала...

  Купить текущий номер

   

  Последние номера

  Также вам могут быть интересны...

   

  Партнеры