Загрузка страницы...
Электронные журналы, газеты и книги в лучшей библиотеке Journals.ua
 • (044) 495-75-87
 • Цены в грн.
  • Гривнах
  • Рублях
  • Евро
  • Долларах США
 • Праця і закон №3 03/2015

  Праця і закон

  №3 03/2015

  Электронная версия

  Купить текущий номер! Цена за номер:
  85.00 грн.

  • Периодичность: ежемесячный
  • Страниц: 56

  Праця і Закон - надійний помічник у вирі інформації з трудового законодавства, який відповідає на професійні питання фахівців відділу кадрів. Видається з 2003 року.

   

  Читайте в номере "Праця і закон №3"

  Працевлаштування біженців

  За даними Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, щороку близько ста осіб отримують статус біженців в Україні. Постійно зростаюча кількість біженців, які проживають в Україні, призводить до того, що роботодавці все частіше зіштовхуються з питаннями працевлаштування таких осіб. Для того щоб правильно оформити трудові відносини з біженцями, необхідно насамперед розібратися з особливостями їх правового статусу.

  Хто такі біженці?

  Часто на практиці виникає плутанина між поняттями «біженець» та «внутрішньо переміщена особа». Правовий статус цих категорій осіб урегульований різними нормативно-правовими актами та передбачає різні умови їх подальшого працевлаштування...


  Працевлаштування випускників вищих навчальних закладів

  У всьому світі можливість мати престижну роботу пов’язується з отриманням особою високоякісної освіти. Її здобувають в університетах, коледжах, інших навчальних закладах. Набрання 6 вересня 2014 р. чинності новим ЗУ «Про вищу освіту» No 155VII від 01.07.2014 започаткувало процес реформування вищої освіти в Україні, спрямований на наближення вітчизняних освітніх стандартів до світового рівня. Випускники вищих навчальних закладів (далі – ВНЗ), вочевидь, мають надію, що отримані ними знання будуть оцінені роботодавцями. Проте реальний стан справ свідчить про те, що зростання кількості випускників ВНЗ, які не затребувані ринком праці, набуло загрозливих масштабів.

  Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України No 992 від 22.08.1996 (далі – Порядок No 992). Нині здобуття вищої освіти відбувається за кошти державного бюджету, а також за рахунок фізичних і юридичних осіб (замовників)... 

  Подробнее читайте на страницах журнала...

  Купить текущий номер

   

  Последние номера

  Также вам могут быть интересны...

   

  Партнеры