Завантаження сторінки...
Електронні журнали, газети та книги у найкращій бібліотеці Journals.ua
  • Тільки електронні журнали
  • Доступ до архівних номерів
  • Поділися підпискою з рідними
День №69 04/2015

День

№69 04/2015

Електронна версія

Придбати поточний номер! Ціна за номер:
1.00 грн.

  • Періодичність: N разів на тиждень
  • Сторінок: 12

Видання, яке спеціалізується на серйозній аналітичній інформації в сфері історії, політики, економіки, культури, бізнесу та міжнародних відношень, стимулюючи кожного читача до глибоких роздумів та активного суспільного діалогу

 

Читайте в номере "День №69"

 У смертельних обіймах Кремля

Єдиний ефективний спосіб протидії російській агресії з боку української армії — ведення маневреної війни

Ознак реалізації тривожного для України сценарію декілька.
Перш за все можна назвати збільшення обстрілу та розвідувальних акцій із боку бойовиків, заява лідера донецьких сепаратистів про те, що Маріуполь рано чи пізно ввійде до складу «ДНР», а також фактичний провал чергової зустрічі в « нормандському форматі». Нагадаю, що не так давно перенесення на невизначений термін такої зустрічі в Астані спровокувало черговий наступ бойовиків, що закінчився взяттям Донецького летовища і Дебальцевого та іншими Мінськими угодами.



Декомунізація: непрості сюжети

Перефразовуючи відомий вислів, можна зауважити: скажіть, яка у нації історична пам’ять, і я скажу, чи життєздатна ця нація

Збереження неоколоніального статусу вже після проголошення незалежності України 1991 року наочно демонструють досі збережені радянські пам’ятники та топоніми, а також відновлені або щойно встановлені пам’ятники радянським героям і російським імператорам і чиновникам, особливо у столиці та великих містах Півдня та Сходу.
Натомість українські місця пам’яті маркуються спорадично, а вже встановлені пам’ятники українським діячам регулярно піддаються нападам вандалів. Усе це має й інший вимір: Російська імперія була деспотією, а СРСР — тоталітарним монстром, тож неоколоніалізм на наших теренах закономірно тісно сплівся з тоталітарними символами й ідеологемами та традиціями.


Хто розхитує державні банки?

Експерти: Чутки про дефолт «Укрексімбанку» зривають реструктуризацію зовнішніх боргів України


« Щодо « Укрексімбанку» , — все дуже прозоро, і не має залишатися жодних сумнівів. Було рішення Кабміну, в якому наголошується, що облігації державного банку стоять першими у списку нашої реструктуризації. Крім того, НБУ і Мінфін також мають чітку позицію щодо « Укрексімбанку» . Ми всі разом підтверджуємо, що ці облігації входять до першочергових цілей, тобто не стоять на другому чи третьому плані» , — зауважила міністр фінансів.
Тож, як запевнила Яресько, уряд нікого не збирається « топити» . Навіть більше, запропонував кредиторам банку перенести на три місяці оплату боргу на суму 750 мільйонів доларів, дедлайн по якому спливає 27 квітня.

Докладніше читайте на сторінках журналу...

Придбати поточний номер

 

Останні номери

Також вам можуть бути цікаві...

 

Партнеры