Завантаження сторінки...
Електронні журнали, газети та книги у найкращій бібліотеці Journals.ua
  • Тільки електронні журнали
  • Доступ до архівних номерів
  • Поділися підпискою з рідними
Фінансовий моніторинг №5 05/2015

Фінансовий моніторинг

№5 05/2015

Електронна версія

Придбати поточний номер! Ціна за номер:
40.00

  • Періодичність: щомісячний
  • Сторінок: 12

Єдине спеціалізоване видання для суб’єктів первинного фінансового моніторингу. Багато установ здійснюючи фінансовий моніторинг так і не знають де й коли появилося таке поняття як фінансовий моніторинг. Як розвивався фінансовий моніторинг в світі та як приєдналася до цієї програми Україна. Здійснення фінансового моніторингу операцій в рамках протидії відмиванню (легалізації) доходів, одержаних злочинним шляхом. Торговці цінними паперами: практика та досвід фінансового моніторингу. Фінмоніторинг в банку: організація і виконання. Ризики FATF в системі моніторингу фінансових установ. Управлінський аналіз в банку: практичне застосування.

 

Читайте в номере "Фінансовий моніторинг №5"

ОСОБЛИВОСТІ ФІНАНСУВАННЯ ІСЛАМІСТСЬКИХ РАДИКАЛЬНИХ ТЕРОРИСТИЧНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Уже понад десятиліття тероризм є однією з найбільших загроз глобальної безпеки. Ключовим же напрямком у боротьбі з тероризмом як явищем є боротьба з його фінансуванням. Проте в ході розвитку терористичних рухів, вони стали фінансово самодостатніми. Перші радикальні угруповання, які використовували терористичні методи, не могли існувати без постійного «підживлення» з боку зацікавлених осіб, груп чи навіть держав. Сучасні терористичні організації успішно перейшли на самофінансування, так як мають стійкі та надійні канали фінансування, які частково формуються за рахунок доходу від їх діяльності.

Показовим прикладом самостійності т рористичних мереж стала «Аль-Каїда», що володіла значними фінансовими засобами і мала велику кількість варіантів їх поповнення. Вона не тільки не залежить від підтримки якихось із урядів, а й сама у змозі підтримувати ряд режимів, не кажучи вже про можливість самостійно фінансувати свою інфраструктуру, канали комунікації та систему підготовки бойовиків...


ВИЯВИТИ ФАКТИ ФАЛЬСИФІКАЦІЙ (ШАХРАЙСТВА) ДОПОМОЖУТЬ ФІНАНСОВІ КОЕФІЦІЕНТИ

Завданням внутрішнього аудиту фінансових установ насамперед є своєчасне виявлення та попередження негативних явищ та ризиків у їх діяльності та встановлення причинно-наслідкових взаємозв’язків, що сприяють виникненню збитків, нестач, втрат у їх діяльності. Одним із методів виявлення фактів і ризиків різних фальсифікацій є аналіз фінансових коефіцієнтів.

Слід відзначити, подані у статті рекомендації щодо аналізу фінансових коефіцієнтів доцільно використовувати при стабільній діяльності компанії, адже зміни політичної та економічної ситуації у країні та фінансової політики самої фінансової компанії суттєво впливають на значення всіх показників діяльності. Але саме у періоди «великих потрясінь» найбільш активізуються шахраї і простіше приховати факти фальсифікацій та інших негативних явищ (наприклад, невиконання поставлених планів кредитування) у своїй діяльності...

Докладніше читайте на сторінках журналу...

Придбати поточний номер

 

Останні номери

Також вам можуть бути цікаві...

 

Партнеры