Завантаження сторінки...
Електронні журнали, газети та книги у найкращій бібліотеці Journals.ua
  • Тільки електронні журнали
  • Доступ до архівних номерів
  • Поділися підпискою з рідними
Фінансовий моніторинг №1 01/2015

Фінансовий моніторинг

№1 01/2015

Електронна версія

Придбати поточний номер! Ціна за номер:
40.00

  • Періодичність: щомісячний
  • Сторінок: 24

Єдине спеціалізоване видання для суб’єктів первинного фінансового моніторингу. Багато установ здійснюючи фінансовий моніторинг так і не знають де й коли появилося таке поняття як фінансовий моніторинг. Як розвивався фінансовий моніторинг в світі та як приєдналася до цієї програми Україна. Здійснення фінансового моніторингу операцій в рамках протидії відмиванню (легалізації) доходів, одержаних злочинним шляхом. Торговці цінними паперами: практика та досвід фінансового моніторингу. Фінмоніторинг в банку: організація і виконання. Ризики FATF в системі моніторингу фінансових установ. Управлінський аналіз в банку: практичне застосування.

 

Читайте в номере "Фінансовий моніторинг №1"

ОДЕЛЮВАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ РИЗИКІВ У СФЕРІ АНТИЛЕГАЛІЗАЦІЙНОГО СТРИМУВАННЯ НА МАКРОРІВНІ: МАТРИЦЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОЦІНКИ

Який рівень ризику несе у собі відмивання коштів для окремих країн, окремих секторів економіки певної країни, окремих типів фінансово-господарських транзакцій певного сектору економіки окремої країни, окремих продуктів, послуг, фінансових та реальних активів, інструментів? Ця стаття спрямована на детальний розгляд головних компонентів матриці національної оцінки ризиків (НОР - NRA) ВД/ФТ, яку спеціалісти Міжнародного валютного фонду (МВФ) розвивають упродовж останніх кількох років з урахуванням загального тренду, який складається у міжнародних антилегалізаційних стандартах і суть якого полягає у поступовому переході від підходу, що базується на виконання чітких правил, жорстких приписів та зобов’язальних норм до підходу, заснованому на оцінці мікрота макрорівневих ризиків у сфері ПВД/ФТ.

Однак, перед тим як перейти до безпосереднього розгляду суті вище окреслених питань, пов’язаних із НОР, згадаємо про ретроспективу появи ризик-орієнтованого підходу (далі - РОП) у міжнародних стандартах у сфері ПВД/ФТ.


ОСНОВНІ АСПЕКТИ ВНУТРІШНЬОГО АУДИТУ РОБОТИ КАСИ ТА КАСОВИХ ОПЕРАЦІЙ У ФІНАНСОВИХ УСТАНОВАХ

Аудит касових операцій являє собою перевірку операцій організації, пов'язаних з обігом готівки у процесі здійснення фінансово-господарської діяльності з метою встановлення правильності їх проведення відповідно до чинного законодавства України. Метою аудиту касових операцій є встановлення законності, достовірності і доцільності здійснених операцій з грошовими коштами фінансової установи і правильності їх відображення в обліку...

Докладніше читайте на сторінках журналу...

Придбати поточний номер

 

Останні номери

Також вам можуть бути цікаві...

 

Партнеры